NOVÉ MODERNÍ LOGO

10
bodů

Chceme sjednotit všechny sportovní oddíly a začít se prezentovat pod jednou moderní značkou.

Tvorba webu
Marketing
Design
Grafika
Fundraising
Strategie
Střední práce | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Děláme spoustu sportovních akcí pro děti i dospělé a všechny své aktivity chceme dobře prezentovat, abychom oslovili co nejvíce lidí.

Popis

Jsme parta sportovců, která se ve svém volném čase věnuje sportu a především dětem. TJ Spartak Čelákovice má dlouhou histori, čemu odpovídá i staré logo, které nereflektuje mnoho sportovních oddílů, které pod Spartak patří. Chtěli bychom jednotné logo pro Spartak a varianty pro jednotlivé oddíly. Logo by mělo být základem pro nový vizuál celé sportovní organizace a jasný moderní komunikační prvek pro celý sportovní klub a jednotlivé oddíly. V příloze staré logo, které bylo v době kdy Spartak byl fotbalový klub. V současné době máme provizorní loga, které můžete vidět na www.spartakcelakovice.cz Podrobnější informace poskytneme zájemcům o spolupráci. Předem děkujeme :-)

Přílohy

1483-odznak.jpg

Komentáře

Dobrý deň, minulý štvrtok 12.9. som Vám poslala návrh loga do e-mailu. Neprišla mi zatiaľ od Vás žiadna odpoveď. Neviem teda či sa k Vám moja práca dostala. Dajte mi, prosím, vedieť či to prišlo, v prípade potreby Vám to odošlem znova. Ak sa Vám návrh páči, môžem ho prispôsobiť aj pre ostatné oddiely. Pekný deň prejem. Zuzana Ondríková.
Trénujeme přes 400 dětí v 9 sportovních oddílech
Sport
Volnočasové aktivity
Zdraví
Spartak Čelákovice jako tělovýchovná jednota zastřešuje devět sportovních oddílů a je největší sportovní organizací ve městě Čelákovice s více než 700 registrovými sportovci a z toho přes 400 dětí. Mladí sportovci mohou sportovat v oddílu atletika, fotbal, stolní tenis, nohejbal, box, šachy apod. Naším cílem je vést děti ke zdravotnímu životnímu stylu a aktivnímu využití volného času.