Anglický copywriting webových stránek

13
bodů

Správná slova jsou za dlouhé vysvětlování.

Copywriting
Velká práce | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Rádi bychom prověřili pochopitelnost našich www v angličtině a našli dobrou duši, která by je přečetla a navrhla jejich úpravy.

Popis

Rádi bychom našli dobrou duši, která by prošla naše anglické stránky www.edueffective.online a navrhla nám jejich úpravy z pohledu Copywritingu. Cílem je, aby texty na www byly pochopitelnější, příjemnější pro návštěvníky, důvěryhodnější atd. Jedná se o cca 9 stran a několik podstránek. Moc děkujeme za pomoc.
Podporujeme charitu částí školného online MBA a dalších
Vzdělávání
EDU Effective, z.s. má za cíl pomáhat rozvoji a charitě prostřednictvím příspěvku, který věnujeme z části školného našich studentů. Jsme skupina dobrovolníků, kteří chtějí pomáhat lidem z celého světa se zlepšovat a rozvíjet se, a kteří chtějí pomáhat charitě tím, že zasíláme část školného na dobročinné účely. O našem programu: "100 % online Effective MBA program je připraven pro každého, kdo chce rozvíjet své znalosti a dovednosti, kdo se chce posunout v kariéře, kdo nechce zůstat pozadu a kdo se chce seznámit s aktuálními novinkami z nekonečného světa internetu a video programů. ​Našli jsme pro vás přínosný obsah z online světa, strávili za vás výběrem tisíce hodin u videí a pročetli tisíce stránek, abychom pro vás vybrali ten nejlepší a nejpřínosnější obsah. ​Díky tomuto výběru můžete studovat kdykoli a odkudkoli chcete pouze 15 minutes denně a zvládnete tak i svou práci, rodinu a koníčky. ​Také se naučíte nového návyku, věnovat trochu času také sobě a svému rozvoji nejen v průběhu studia, ale i do budoucnosti. Navíc, EDU Effective přispívá částí vašeho školného na charitu a tím vaším studiem pomáháte potřebným. Máme pro vás také připraveny stipendia, aby už tak nízké školné, bylo ještě nižší!"