Hledá se kouzelník přes formuláře!

10
bodů

Formulář, který usnadní práci s dobrovolníky a výběrovým řízením.

Programování
Informační technologie
Střední práce | Online
Výzva je Otevřená

Účel výzvy

Snazší výběrové řízení - pro zájemce o dobrovolnictví i pro pracovníky.

Popis

Potřebujeme sestavit formulář, který by měl: - být dostupný formou prokliku z naší webové stránky - podle odpovědi na otázku poslat respondenta na jinou otázku či sekci, anebo ho z dotazníku kdykoliv odvést (to může nastat v různých bodech) - při odchodu z formuláře umožnit různé druhy závěrečných stránek s poděkováním, podle toho, z jakého důvodu necháváme respondenta z formuláře odejít - umožňovat nahrání dokumentů (cv a motivační dopis) - propisovat data do Google tabulky (máme GSuite) - ideálně umožnit alespoň základní design dle našeho logomanuálu. Pokud je něco takového možné, velmi nám to pomůže v práci se zájemci o dobrovolnictví! :) Prozatím se zdálo, že vše dohromady nedokáže Google, ani třeba platforma Jotform.

Komentáře

K S 5. 10. 2020
Zdravím. Podle popisu by se většina toho dala zvládnout přímo v Google docs. Chcete se o tom více pobavit?
Branislav Lisý 30. 10. 2020
Google formuláře jsou rozhodne nejednoduší způsob. Pokud nebudete vyžadovat upload CV ale ať ho respondent zašle na email. S Google formulářem jsem schopen pomoct.
Dobrý den, moc děkuji, myslím, že Google už umožňuje i ukládání souborů (ale respondent se v tom případě musím přihlásit na svůj gmail). Rádi bychom takto maximálně odlehčili naší koordinátorce, aby do emailu nemusela a vše se někde sbíralo. V rámci Google Forms mám problém zejména s tím, nastavit různé verze závěrečných stránek s poděkováním. Potřebuji minimálně dvě - jednu pokud zájemce odvedeme z formuláře, kvůli nesplněným podmínkám, kde bychom poděkovali a dali tip na jiné organizace a jednu na konci, pokud formulářem úspěšně projde. Děkuji, Lenka Medalová, Lata
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Jsme pražská nezisková organizace pomáhající už přes dvacet let ohroženým dětem, mladým lidem a rodinám v Praze a Středočeském kraji. Mladým lidem v obtížné životní situaci nabízíme vrstevnickou podporu skrze vyškoleného dobrovolníka, rodinám v krizi zase terénní sociální práci a rodinné konference.