Kvalitní Media list - větší šance na zveřejnění

10
bodů

Zpracování media listu - na novináře ze všech druhů médií zvyšuje šanci na rychlejší známost nabídky

Marketing
Public Relations
Sociální sítě
Strategie
Střední práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Abychom mohli šířit naše informace, novinky, zkušenosti, přínosy a řešení bychom rádi našli dobrou duši zpracovaní média listu novinářů.

Popis

Rádi bychom našli dobrou duši, která nám pomůže připravit média list s kontakty (jméno, příjmení, e-mail a pokud možno telefon) na novinářky a novináře z novin, časopisů, internetových serveru, rádií a televizí, kteří se věnují tématům: - vzdělání - on-line svět - IT technologie a řešení - HR - marketing a PR - sociální sítě - mobilní aplikace a mobilní svět obecně moc děkujeme za pomoc
Podporujeme charitu částí školného online MBA a dalších
Vzdělávání
EDU Effective, z.s. má za cíl pomáhat rozvoji a charitě prostřednictvím příspěvku, který věnujeme z části školného našich studentů. Jsme skupina dobrovolníků, kteří chtějí pomáhat lidem z celého světa se zlepšovat a rozvíjet se, a kteří chtějí pomáhat charitě tím, že zasíláme část školného na dobročinné účely. O našem programu: "100 % online Effective MBA program je připraven pro každého, kdo chce rozvíjet své znalosti a dovednosti, kdo se chce posunout v kariéře, kdo nechce zůstat pozadu a kdo se chce seznámit s aktuálními novinkami z nekonečného světa internetu a video programů. ​Našli jsme pro vás přínosný obsah z online světa, strávili za vás výběrem tisíce hodin u videí a pročetli tisíce stránek, abychom pro vás vybrali ten nejlepší a nejpřínosnější obsah. ​Díky tomuto výběru můžete studovat kdykoli a odkudkoli chcete pouze 15 minutes denně a zvládnete tak i svou práci, rodinu a koníčky. ​Také se naučíte nového návyku, věnovat trochu času také sobě a svému rozvoji nejen v průběhu studia, ale i do budoucnosti. Navíc, EDU Effective přispívá částí vašeho školného na charitu a tím vaším studiem pomáháte potřebným. Máme pro vás také připraveny stipendia, aby už tak nízké školné, bylo ještě nižší!"